1. Avaleht
  2. Reis
  3. Reisisaade “Kaugele siit” uus hooaeg viib maailma avastama
Reisisaade “Kaugele siit” uus hooaeg viib maailma avastama

Reisisaade “Kaugele siit” uus hooaeg viib maailma avastama

Täna kell 20.00 alustab Kanal 2s uue hooajaga maailmapilti avardav ja mitmekülgseid elamusi pakkuv reisisari „Kaugele siit“. Rännumehed Tanel Saar, Harry Kõrvits, Tom-Olaf Urb, Andres Dvinjaninov ja teised rahva lemmikud viivad televaatajad avastama tuntud ja tundmatuid paiku üle kogu maailma.

Esimese saate teejuht Tanel Saar möllab Mallorcal, kus ta jõuab tiiru peale teha Jean Miro ateljeedele ja vaadata ära ka superlavastaja Robert Wilsoni kõige uuemat lavatükki „UBU“.  Lisaks avab Saar keskaegse kloostri müüride vahele jääva Chopini ja George Sandi ajatu armastusloo.

Hooaja jooksul jõuab Tanel Saar veel imekaunile Sri Lanka saarele, kus õnnestub tal tantsida kohalikus pulmas. Elevandid, templid ja Sigiriya kaljukoopa 1500 aasta vanused freskod on selle saare pärisosa. 

Harry Kõrvits räägib Küprose legendidest ja näitab ka meresügavuses asuvat skulptuuride muuseumi, kus on 10 meetri sügavusel 93 elusuurust taiest.

Reket ehk Tom-Olaf Urb vaatab maailma ülevalt alla kui lendab kuuma õhupalliga Kapadookia kohal Türgis. Kappadookia on maailma üks eriskummalisemaid loodusmaastikke, mille vaatamine on vaimustav elamus.

Foto: Kanal 2

Andres Dvinjaninov põrutab autoga ringi Hispaanias, kuni jõuab Salousse. Ferrari Land ja PortAventura on ainulaadsed paigad nendele, kes armastavad teravaid elamusi.

  • Maailma avav reisisaade „Kaugele siit“  alustab Kanal 2s täna kell 20, kohe pärast Reporterit.
Head Uudised GoodNews