Avaleht Reis&Puhkus Veebruaris sõitis rongiga 40% rohkem reisijaid kui mullu
Veebruaris sõitis rongiga 40% rohkem reisijaid kui mullu

Veebruaris sõitis rongiga 40% rohkem reisijaid kui mullu

Elroni rongidega sõitis veebruaris üle 390 000 reisija, mis on 40% rohkem kui mullu samal perioodil. Elroni piletitulu oli veebruaris 640 000 eurot, mis on 45% enam kui möödunud aastal samal ajal.

„Veebruari tulemused olid Elroni jaoks väga head ning ületasid ootusi,” märkis Elroni juhatuse esimees Andrus Ossip. „Peaaegu kõikidel liinidel kasvas reisijate arv võrreldes nii möödunud aasta veebruari kui ka jaanuariga. Eriti kiire oli reisijate arvu kasv Tartu ekspressliinil ning Türi ja Aegviidu liinidel, mis kinnitab, et uued mugavad rongid võimaldavad inimestel ronge eelistada nii autole kui ka bussile.”

„Elroni ülesanne on kujundada välja Eestile sobivaim reisirongiliikluskorraldus, mis on piisavalt paindlik, et seda olude muutudes kohendada – nii sõiduaegade nihutamise, rongide lisamise kui ka rongide pikendamisega,“ selgitas Andrus Ossip. „Veebruaris pikendasime populaarseimaid Tartu liini väljumisi ning hetkelgi jälgime kõiki liine, olles valmis vajadusel kasutama pikemaid ronge.“

Eesti Liinirongid AS on kaubamärgi Elron (www.elron.ee) all tegutsev riigile kuuluv ühistranspordiettevõte, mis pakub alates 1. jaanuarist 2014 uute Stadler FLIRT elektri- ja diiselrongidega reisijaveoteenust kõigil Eesti siseriiklikel rongiliinidel. Elron kasutab 18 elektrirongi ja hetkel 16 diiselrongi. Järgneva 3 kuu jooksul lisandub veel 4 uut diiselrongi. Elron plaanib sellel aastal veda 5,2 miljonit reisijat. Ettevõttes on 245 töötajat.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga