Avaleht Reis&Puhkus NAUDI PUHKUST EESTIS! Laulasmaa Spaa- ja Konverentsihotell asub otse valge liivaranna kaldal
NAUDI PUHKUST EESTIS! Laulasmaa Spaa- ja Konverentsihotell asub otse valge liivaranna kaldal

NAUDI PUHKUST EESTIS! Laulasmaa Spaa- ja Konverentsihotell asub otse valge liivaranna kaldal

65Laulasmaa Spaa- ja Konverentsihotell asub vaid 35 km ja 30 minuti autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast, otse valge liivaranna kaldal. Laulasmaa on nime saanud Lahepere lahe mereranna liiva järgi, mis jala alla sattudes “laulab”. Tänu „laulvatele liivadele“ on ka paljud tuntud eesti muusikud oma kodu just siia rajanud. Ka Eesti ühe kuulsama helilooja Arvo Pärdi Keskus on rajatud Laulasmaale.

1950ndatel asus sama koha peal eliitsanatoorium, kuhu oli pääs vaid väljavalitud parteiladvikul. Tänane Laulasmaa Spaa- ja Konverentsihotell avati esmakordselt 2003. aastal ning renoveeriti täielikult 2011. aastaks. Veekeskus täienes modernse saunakompleksi võrra, uuenduse sai ka spaa-hoolitsuste privaatne atmosfäär. Tänase Laulasmaa Spaa juurde kuulub ka 9 erineva seminariruumi ja -saaliga konverentsikeskus. Kompleksi pärliks on restoran Wicca, mis aastatel 2012-2013 on loetud Eesti 50 parima restorani hulka.

Laulasmaa Spaa- ja Konverentsihotelli populaarseimad teenused on klassikalised wellness-spaa protseduurid, idamaised rituaalid ning suurepärane massaaživalik. Piirkond oma kauni liivase rannikuga on populaarne ujumis- ja päevitamiskoht ning ideaalne tervisespordipaik läbi terve aasta. Ka Eesti vanim golfiklubi – Niitvälja Golf – asub sealt vaid 8 km kaugusel. Laulasmaa kaunis maastik, iidne männimets ja mererannik pakuvad koos hea võimaluse jooksmiseks, jalgrattasõiduks, kepikõnniks ja paljudeks muudeks sporditegevusteks.

Uuri puhkuse veetmise kohta Laulasmaa Spaa- ja Konverentsihotellis lähemalt SIIT!

VAATA GALERIID!

Kommentaarid