Avaleht Reis&Puhkus Suvel saab Viking Line’i laevadega kolm korda päevas Helsingisse
Suvel saab Viking Line’i laevadega kolm korda päevas Helsingisse

Suvel saab Viking Line’i laevadega kolm korda päevas Helsingisse

Mariella
Mariella

12. juunist kuni 31. augustini teevad Helsingi-Stockholmi liinil sõitvad Viking Line’i parvlaevad Gabriella ja Mariella kumbki ühe edasi-tagasi lisareisi Tallinn-Helsingi liinil päevas. Pisut muutunud graafikuga jääb liinile sõitma ka Viking XPRS.

Tavaliselt seisavad hommikul Stockholmist Soome pealinna jõudnud laevad terve päeva Helsingi sadamas, et sealt õhtul jälle tagasiteele suunduda. Selle asemel võtavad nad sel suvel peale Tallinna suunduvad reisijad ja autod ning väljuvad Helsingist kell 11.00. Laevad asuvad Tallinnast tagasiteele Helsingisse kell 14.25.

Gabriella ja Mariella väljumiste lisandumisega Tallinn Helsingi liinile muutub ka marsruuti igapäevaselt teenindava Viking XPRS-i hommikune väljumine praegusest tund aega varasemaks ehk kella 7.00-ks. Helsingist tagasi Tallinna väljub XPRS kell 10.00. Õhtuste väljumiste ajad ei muutu.

Gabriella
Gabriella

Eestimaalased, kes soovivad külastada suvist Stockholmi või Ahvenamaa saarestikku, pakub uus laevaühendus mugava võimaluse sõita otse sihtkohta ilma ümberistumiseta. Tallinnast kell 14.25 väljuv Gabriella/Mariella teeb Helsingis lühikese vahepeatuse kell 17.05-18.15, et jõuda Mariehamni sadamasse varahommikul kell 04.25 ning Stockholmi kell 10.00 hommikul. Laevad asuvad Stockholmist tagasiteele õhtul kell 18.00.

Viking Mariella ja Viking Gabriella on enam kui 2000 reisijat mahutavad reisiparvlaevad, mis on valminud 1985. ja 1992. aastal. 2006. ja 2008. aastal läbisid laevad ulatuslikud uuenduskuurid. Mõlemas laevas on palju erinevaid restorane, baare ja meelelahutuskohti, seminari- ja koosolekuruume (mis suvisel ajal muudetakse laste mängumaailmaks), saunaosakond koos basseinidega, Tax Free -kauplus ning Itaalia ökotooteid kasutav kaasaegne Travel Spa ilusalong.

Viking Line Abp on Soome juhtiv reisiparvlaevaliikluse kontsern, mis opereerib Läänemerel alates 1959. aastast. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda laiaulatuslikku, taskukohast ja turvalist reisijate- ja kaubavedu, millega kaasnevad esmaklassilised vaba aja veetmise võimalused, kliendisõbralik teenindus, maitsev toit ja atraktiivsed ostuelamused. Viking Line’i tegevuspiirkond on Läänemeri, peamised sihtturud on Soome, Rootsi ja Balti riigid, kus opereerib kokku seitse laeva.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga