Avaleht Reis&Puhkus REISJATE ARVU KASV! Elroniga tehti 7% rohkem rongisõite kui eelmisel aasta samal perioodil
REISJATE ARVU KASV! Elroniga tehti 7% rohkem rongisõite kui eelmisel aasta samal perioodil

REISJATE ARVU KASV! Elroniga tehti 7% rohkem rongisõite kui eelmisel aasta samal perioodil

Elron8Eesti reisirongiliiklust korraldava Elroni rongidega tehti 2016. aasta esimese kolme kuuga üle 1,6 miljoni sõidu, 7% enam kui 2015. aasta samal perioodil.

„Eesti inimesed sõidavad rongiga üha rohkem ja sagedamini. Rongireiside arv on kasvanud viimase poole aasta rütmis ja statistika näitab tõusutrendi jätkumist,” ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

Ta julgustab ka lühemaid reise rongiga ette võtma. „Arvestades Tallinnas toimuvaid teeremonte soovitan oma tipptunni reisid võimalusel rongiga teha – saab nii kiiremini kui ka mugavamalt,” lisas Ronnie Kongo. „Meie rongidega on hästi kaetud just need suunad, kus teeremont hetkel liiklust piirab – Tallinnas  Pärnu maantee ja Paldiski maantee suunal“.

2016. aasta esimesel kolmel kuul tehti Elroni rongidega kokku 1 622 000 reisi, mida on 7,2% rohkem kui eelmise aasta samal perioodil.

Elroni piletitulu oli 2016. aasta esimeses kvartalis 2,9 miljonit eurot, 7,5% rohkem kui möödunud aasta samal perioodil.

Märtsis olid kõige populaarsemad liinid Tallinn-Paldiski (106 000 reisi), Tallinn-Tartu (87 000 reisi), Tallinn-Riisipere (78 000 reisi), Tallinn-Aegviidu (69 000 reisi) ja Tallinn-Keila (42 000 reisi).

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga