1. Avaleht
  2. Reis&Puhkus
  3. Põhja-Euroopa meelitab ligi reisijaid, kes ihkavad autentseid elamusi
Põhja-Euroopa meelitab ligi reisijaid, kes ihkavad autentseid elamusi

Põhja-Euroopa meelitab ligi reisijaid, kes ihkavad autentseid elamusi

Finnair lisab juuni lõpust augustini kestvaks suviseks kõrghooajaks lende mõnda kõige populaarsemasse Põhjamaade puhkusepiirkonda, et vastata nii Euroopa kui ka Aasia reisijate nõudlusele. Lisalennud hakkavad reisijaid viima Norras Bodøsse ja Trondheimi, Soomes Ivalosse, Kittilasse ja Kuusamosse ning Rootsis Visbysse.

Foto: Freepik

“Põhja-Euroopa oma värske õhu ja kauni loodusega meelitab reisijaid, kes ihkavad autentseid elamusi,” ütles Finnairi kaubandusjuht Ole Orvér. “Pakume puhkusereisijatele suurepäraseid ühendusi üle Põhjamaade, kusjuures meie Helsingi sõlmlennujaama kaudu on ümberistumised äärmiselt mugavad.”

Põhja-Euroopa oma värske õhu ja kauni loodusega meelitab reisijaid, kes ihkavad autentseid elamusi.

Foto: Freepik

Finnair taastab lennud Bodøsse, mis asub Põhja-Norras otse põhjapiiri kohal ja lendab sinna viis korda nädalas 17. juunist kuni 2. augustini. Finnair lisab ka lennud Norras asuvasse Trondheimi, lennates Trondheimi 10 korda nädalas juunist kuni augusti lõpuni. Mõlemad linnad pakuvad suurepäraseid võimalusi loodushuvilistele ja neile, kes soovivad kogeda Põhja-Norra vapustavat loodust. Lennud Bodøsse ja Trondheimi on sujuvalt ühendatud Finnairi rahvusvahelise võrgustikuga.

Foto: Freepik

Finnair lisab lende ka Põhja-Soomes asuvasse Kuusamosse, Ivalosse ja Kittilässe, sest Soome Lapimaa meelitab üha enam puhkusereisijaid ka suvehooajal. Finnair on ainus lennufirma, mis teenindab Soome Lapimaad aastaringselt. Lapimaa ehedad looduselamused, värske õhk ja valged ööd on üha atraktiivsemad nii rahvusvahelistele kui ka kodumaistele puhkusereisijatele. Lennud nendesse sihtkohtadesse ühenduvad sujuvalt Finnairi Euroopa ja USA võrgustikuga.

  • Finnair lendab juuni lõpust kuni augusti alguseni ka Gotlandi Visby’sse Rootsis, viiel korral nädalas. Gotlandi saarel asuv keskaegne Visby on ideaalne suvine sihtkoht, mis kuulub UNESCO maailmapärandi nimekirja.
Head Uudised GoodNews