Avaleht Nõuanded Parim mobiiltelefon sõltub kasutaja vajadustest
Parim mobiiltelefon sõltub kasutaja vajadustest

Parim mobiiltelefon sõltub kasutaja vajadustest

Mobiiltelefonid on muutunud asendamatuks abimeheks meie igapäevaelus. Tehnika areng on olnud väga kiire ja kui veel 15 aastat tagasi kasutati telefoni peamiselt helistamiseks ja sõnumite saatmiseks, siis tänapäeval on telefon meile kalendri, meelelahutuse ja sotsiaalvõrgustiku eest.

Elektroonikakaubad, eriti telefonid on eestlaste seas väga populaarsed. Vaevalt kujutab keegi ette olukorda ilma telefonita. Aga kui mobiiltelefon on läinud katki või kaduma ja vajate kiiresti uut, kuidas teha parim valik?

Enne, kui asute uut mobiiltelefoni ostma, mõelge järgmistele punktidele 

Üks kõige olulisem valik, millest alustada on telefoni operatsioonisüsteem. Nii Android kui iOS on kergesti kasutatavad ja toetavad suurt hulka erinevaid rakendusi ja mänge. Üleminek ühelt operatsioonisüsteemilt teisele võib vajada veidi aega harjumiseks. Kui oled seni olnud kirglik Google rakenduste kasutaja, on sinu jaoks kindlasti Android õige valik, aga kui kasutad juba MacBooki või iPadi, on Apple uus telefon mõistlikum. Operatsioonisüsteemide puhul tasub meeles pidada, et kui iOS süsteemi uuendamine toimub jooksvalt ja uuel Apple telefonil on kaasas kõige uuem versioon, siis Androidi operatsioonisüsteemi telefonide puhul võib uuenduste hankimine võtta rohkem aega.

Foto: Unsplash

Teiseks mõtle, millist disaini ja kasutusmugavust uuelt telefonilt ootad 

Kui veedad nutitelefonis palju aega, eelista suure ekraaniga mudelit. Siiski pea meeles, et suured klaasist ekraanid võivad kergesti puruneda. Kui soovid kindlasti sellist mudelit, mõtle aegsasti sobivate telefoni ümbriste peale. Samuti ei tähenda suur ekraan tingimata teravamat pilti – kindlasti tasub eelistada Full HD ekraani, vähemalt 1080 pikslit ja 18:9 ekraani suhet.

Veel enne kui otsustad, võrdle lemmikmudelite protsessoreid ja mälu hulka

Rakendused peaksid töötama tõrgeteta, telefoni peaks mahtuma piisavalt pilte ja videosid. Kiire elutempo juures ei pruugi sul alati olla võimalust telefoni laadida, seega uuri valitud telefoni aku mahtu ja vastupidavust. Parim mobiiltelefon arvestab eelkõige selle kasutaja vajadusi, seega alusta nende kaardistamisest. Suure valiku tuntud kaubamärkide telefone leiad K-Rauta.ee kaupluse valikust.

Tegemist on reklaamartikliga. 

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga