1. Avaleht
  2. Reis&Puhkus
  3. Lux Expressi bussid hakkavad peatuma Vanemuise peatuses
Lux Expressi bussid hakkavad peatuma Vanemuise peatuses

Lux Expressi bussid hakkavad peatuma Vanemuise peatuses

Kui varem pidid Vanemuise õhtusele teatrietendusele bussiga tulnud pealinlased esmalt jõudma teatrist bussi- või rongijaama, siis nüüd saab Tallinna bussi peale astuda otse Vanemuise teatrile lähimast bussipeatusest Riia mäel.

Alates 1. aprillist hakkavad Tartust kell 22.00 väljuvad Lux Expressi bussid peatuma nõudmisel „Tartu Kaubamaja“ peatuses Riia mäel. Bussi sisenemiseks tuleb siiski pilet soetada eelmüügist.

“Peatus on lisatud selleks, et teatrikülastajad jõuaks mugavalt viimasele bussile. Reisijad on märkinud, et senine korraldus oli ebamugav ning seetõttu kaldus otsus tihti autosõidu kasuks. Nüüd saavad Vanemuise teatri õhtusele etendusele tulnud tallinlased auto rahumeeli koju jätta, sõita teatrisse mugavalt ja turvaliselt ning mitte muretseda teeolude ja pimedale jääva sõidu pärast,” kommenteeris Lux Expressi Eesti kommertsjuht Märt Sibrik.

Täna tähistatakse rahvusvahelist teatripäeva, mis on pühendatud kõigile teatritöötajatele ja -sõpradele ning Lux Express ja  Vanemuise teater loodavad, et uus lisapeatus leiab teatrisõprade seas aktiivset kasutust.

Muudatus tehti Vanemuise teatri, Tartu Linnavalitsuse ja Lux Expressi koostöös. “Pealinlased on meie teatrisse alati väga oodatud – usume, et iga teatrisõber leiab meie programmist alati midagi huvitavat ning loodame, et muudatus toob Emajõe Ateenasse veelgi rohkem teatrikülastajaid,” sõnas Vanemuise teatri turundusjuht Ave Svarts.

Lux Expressil on Tallinn-Tartu liinil igapäevaselt kokku üle 3000 sõidukohaga 62 väljumist. Kõikides Lux Expressi bussides on personaalsed puutetundliku ekraaniga meelelahutusseadmed ja iga istmepaari juures on elektriseadmete laadimisvõimalus (220 V). Bussides on mugavad reguleeritava seljatoega istmed, rohkelt jalaruumi, tasuta WiFi, kliimaseade ja WC. Kõik bussiistmed on varustatud turvavöödega.

Head Uudised GoodNews