Avaleht Reis&Puhkus KUU KANGELASED ON TALUPOJAD! Elroni novembrikuu kangelased on talupidajad
KUU KANGELASED ON TALUPOJAD! Elroni novembrikuu kangelased on talupidajad

KUU KANGELASED ON TALUPOJAD! Elroni novembrikuu kangelased on talupidajad

Elron_KK_TalunikudEesti reisirongiliiklust korraldav Elron pakub sel aastal Eesti elu edendajatele poole soodsamat reisimisvõimalust, novembri esimeses pooles on soodusreisimise õigus talunikel.

„Elron tänab Eesti elu edendajaid pakkudes neile võimalust kahe nädala jooksul rongisõitu vaid poole piletihinna eest nautida,“ ütles Elroni kommunikatsiooni- ja turundusjuht Mai Vahtrik. „Novembrikuu kangelasteks, kellele on 2.-15. novembrini rongisõit ükskõik millisel marsruudil terves Eestis poole hinnaga, valisime kõik talupidajad üle Eesti.”

Talupidajad saavad Mai Vahtriku sõnul poole hinnaga reisida, esitades piletikontrolörile Eestimaa Talupidajate Keskliidu liikmekaardi koos isikut tõendava dokumendiga. „Sooduspiletit saab osta ainult rongist ning soodustused ei summeeru, kuid Elroni Kuu Kangelase tavaklassi pilet kehtib vabade kohtade olemasolul ka I klassis,“ lisas Mai Vahtrik.

taluliitEestimaa Talupidajate Keskliidu peadirektor Kaul Nurm kiitis Elroni Kuu Kangelaste kampaania sügavamat tagamõte. „Ikka teeb rõõmu, kui ka suhteliselt tähelepandamatu eluala inimesi tunnustatakse,“ nentis Kaul Nurm. „Kindlasti pole talunik poliitiku või meelelahutaja mastaabis silmatorkav tegelane, kuigi katab oma higi ja vaevaga eelmainitute söögilaua.“

Veebruaris olid kuu kangelasteks õpetajad, märtsis kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad, aprillis meditsiinitöötajad, mais Teeme Ära talgulised, juunis päästeameti töötajad ja vabatahtlikud päästjad, juulis Lasterikaste Perede liikmed, augustis Politsei- ja Piirivalveameti töötajad ning abipolitseinikud, septembris lastelastega koos reisivad vanavanemad ja oktoobris kaitseväelased ning ajateenijad.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga