Avaleht Kingiidee KINGIIDEE! Zen Spa pakub ihu ja hinge harimist Jaapanist pärit traditsioonide järgi
KINGIIDEE! Zen Spa pakub ihu ja hinge harimist Jaapanist pärit traditsioonide järgi

KINGIIDEE! Zen Spa pakub ihu ja hinge harimist Jaapanist pärit traditsioonide järgi

IMG_2064Saun, mitmesugused veeprotseduurid, keha eest hoolitsemine kuuluvad paljude maade, kaasa arvatud Jaapani, traditsioonilisse meditsiini. Tänapäeval on sellistesse toimingutesse põimitud kaasaja teadusesaavutused ja viimase aja moetrendid. Mitmekülgseid võimalusi kõige selle proovimiseks ja nautimiseks, oma ihu ja hinge harimiseks, pakub ka Zen Spa. Hubase ja tipptasemel teenindusega tervise- ja meelelahutusasutuse külastamisega saab teha kingituse heale kaasinimesele ja mõistagi ka endale. Ühel talvepäeval külastas Zen Spa’d ka GoodNews’i toimetus.

Kellele on Zen Spa loodud?

Meie juurde on oodatud igas vanuses inimesed, kindlasti pered lastega ja paarid, sest pakume peaaegu kõiki hoolitsusi ka duaalvariandis ehk kahekesi korraga. Meie saunakompleksis saab korraldada üritusi kuni kümnele inimesele. Suurt populaarsust on nii kohalike kui ka välismaalt tulnute seas saavutanud meie peopaketid. Tihti korraldatakse siin tüdrukute- ja poissmeesteõhtuid, mille käigus saab lõõgastuda saunas koos meelepäraste snäkkide ning joogipoolisega, tihtipeale lisaks erinevaid spaa-hoolitsusi kõigile peokülalistele.

Miks ja kui tihti võiks spaas käia?

IMG_2111Spaas käiakse kindlasti eelkõige selleks, et  argirutiinist veidikeseks eemalduda  ning ennast poputada. Muidugi ei saa ka märkimata jätta erinevate spaa-protseduuride positiivset mõju enesetundele, tervisele ning mis seal salata, et ka välimusele. Kui tihti spaad külastada, sõltub paljuski inimesest endast ning tema elustiilist. Tänapäevase stressirohke ja kiire elustiili juures unustatakse võtta lihtsalt aega enda jaoks ning tihtipeale kipuvad pinged kogunema just füüsilisel tasandil ning löövad välja erinevate tervisehädadena. Turgutamiseks piisaks aga kõigest tunnist-paarist, et end välja lülitada igapäevasekeldustest ja muredest ning lõõgastada sel viisil oma vaim ja keha.

Mida tuleks teada enne spaa-paketi kinkimist?

Peatselt on saabumas jõulud ning aastavahetus ning kindlasti pakub paljudele mõtteainet kingituste ostmine oma lähedastele. Parimad kingitused on teadupärast kaunid elamused, mis jäävad meiega alatiseks ning pakuvad emotsionaalselt rõõmu veel aastaid hiljem. Kui on soov kinkida lähedastele spaa-pakett, siis kindlasti tasub uurida, mida need sisaldavad. Kui kinkekaart kehtib kindlatele teenustele (nt kindlad näohoolitsused/kehahoolitsused), siis kindlasti võiks enne kinkekaardi ostmist müüjaga konsulteerida, kas nendel hoolitsustel on ka vastunäidustusi. Näiteks rasedatele on mitmed hoolitsused vastunäidustatud või mittesoovituslikud. Kindlasti tasub müüjaga alati konsulteerida enne igat ostu, veel eriti kui on tegemist kingitusega lähedasele inimesele, sest tihti oskavad oma ala asjatundjad anda asjalikke soovitusi, mille peale kinkija ise ei pruugi tulla.

Milliseid võimalusi Zen Spa pakub?

Jaapani stiilis Zen Spa oma luksuslike hoolitsustega, saunaga ja basseiniga pakub unikaalset spaaelamust ning lõõgastust kesk ajaloolist atmosfääri.

IMG_2199Jaapani spaa- ja saunakultuur seostub palju enama kui lihtsalt puhtusearmastusega. Jaapani saun kabuki on kui lõõgastav rituaal, mida võib nautida nii üksinda, aga ka koos hea seltskonnaga. Kabuki ei ole lihtsalt keha puhtaks pesemise koht, see on ka hingepuhastuse paik.
Jaapani vann on tõeliseks lõõgastuseks meie külmas kliimas. Kuuma vanni saavad korraga nautida kuni 6 inimest. Vanniprotseduuri on soovitatav võtta pärast saunaskäiku ja kestvusega mitte kauem kui 15 minutit. Mõnus soojus, mis püsib kehas ka pärast vannist väljatulekut, tekitab meeldiva rammestuse. Saunarituaali muudavad täiuslikuks meie luksuslikud ja lõõgastavad spaa-hoolitsused. Pakume erinevaid teenuseid, nende hulgas massaaže, keha- ja näohooldusi, hoolitsust käte- ja jalgade eest. Et muuta spaas viibimine väga eriliseks, oleme valinud kasutatavaks brändiks Fleur’i sarja.

Milline on Zen Spa kõige erilisem hoolitsus ja miks?

Kindlasti on üheks erilisemaks hoolitsuseks laavakivimassaaaž. Indiaanipärane lõõgastav massaažihooldus laavakividega pärineb indiaanlaste iidsest riitusest. Massaažirituaalis kasutatakse vahelduva temperatuuriga laavakive vaheldumisi käsitsimassaažiga. Kivid on hea soojusjuhtivusega, elavdavad vereringet, aitavad leevendada lihaspingeid ja stressi. Laavakivimassaaž sobib väga hästi just talvisel ajal, kui väljas on külmad ilmad ning inimeste stressitase tavapärasest kõrgem.

Milliseid hoolitsusi broneeritakse enim?

IMG_2314Enim broneeritakse massaaže. Meie terapeutidel on laialdased teadmised ja kogemused nii füsioteraapia, spordi, Tai, Hiina ja klassikalise massaaži, aga ka lümfidrenaaži valdkonnas. Pärast lühikest konsultatsiooni saavad nad välja pakkuda personaalselt sobiva variandi. Väga populaarsed on ka meie salendavad kehahooldused, näiteks salendav ning nahka pinguldav kehahoolitsus “Voile de Sultane“ ning täiuslikult vormiv kehahoolitsus.

Kuidas garanteerite külaliste rahulolu?

Meilt leiab midagi igale maitsele – alustuseks võib valida näiteks kehakoorimise, mis tõstab naha toonust ning eemaldab üleliigse rasu. Spetsiaalselt tundlikule nahale väljatöötatud kehakoorija mõjub virgutavalt nii kehale kui vaimule. Sellele võiks järgneda lõõgastav massaaž, mis on valitud spetsiaalselt kliendi soove ja vajadusi silmas pidades. Läheneme kõigile individuaalselt ning seetõttu saame pakkuda just personaalselt sobivaid hoolitsusi, mis tagavad ka meie külaliste rahulolu pakutavate teenuste suhtes.

Parim tagasiside?

IMG_2392Parim tagasiside on aus tagasiside! Meile on eelkõige tähtis kliendi rahulolu saadud teenuse suhtes ning igasugune tagasiside on alati teretulnud. Kuna väga paljud Zen Spa külastajatest on ühtlasi meie hotelli külalised-kliendid, siis saame nende käest igapäevaselt väga palju tagasisidet, mis on siiani olnud ka enamjaolt positiivne. Kunagi ei tasu aga peljata öelda, kui üks või teine asi ei meeldinud, sest me teeme alati omalt poolt kõik, et klient jääks rahule ning oleme alati valmis ka kompromissideks.

Hetkel on käimas heade uudiste portaali jõulustressi vähendamise kampaania “Saada südamlik ja soodne kingiidee“. Kampaanias osalejatele on omalt poolt auhinna välja pannud ka Kreutzwald Hotel Tallinn Zen Spa. Üks õnnelik kampaanias osaleja saab kingituseks Zen Spa 50 eurose kinkekaardi!

Kommentaarid