Avaleht Reis&Puhkus Juunist saab rongiga Moskvasse sõita poole hinnaga
Juunist saab rongiga Moskvasse sõita poole hinnaga

Juunist saab rongiga Moskvasse sõita poole hinnaga

Rongipiletid-50Alates 1. juunist 2014 avaneb võimalus sõita rongiga Moskvasse tavahinnast poole odavamalt, sest raudteel rahvusvahelist sõitjatevedu korraldav AS GoRail suurendab oluliselt Tallinna-Moskva liini sõidupiletitele kehtivaid soodustusi.

50% allahindlus kehtib vähemalt 31 päeva enne väljasõitu ostetud rongipiletitele. Piletite hinnad Tallinna-Moskva liinil algavad sellisel juhul SV-mugavusklassis sõites 164 eurost ning kupeevagunis 90 eurost. 16–30 päeva enne väljasõitu ostetud piletitele rakendub 30% allahindlus.

Go Raili arendusdirektori Jolan Ševtsovi sõnul võimaldas soodustusi märkimisväärselt suurendada rahvusvaheline koostöö Venemaa Raudteega. „Meil on hea meel, et ühiste kokkulepete tulemusena leitud lahendus annab kaaluka põhjuse eelistada kahe pealinna vahel sõitmiseks rongi,” rääkis Ševtsov. „Pikem sõit planeeritakse üldjuhul kauem ette, mistõttu rõõmustab võimalus poole hinnaga pileteid soetada kindlasti väga paljusid reisihuvilisi nii Eestis kui ka Venemaal.”

Allahindlused ei kehti 11–15 päeva enne väljasõitu soetatud piletitele ning kuni 10 päeva enne sõitu müüdavatele piletitele rakendub 3% lisatasu.

Eeltoodu kehtib SV- ja kupeevagunites sõites kuni selle aasta lõpuni, välja arvatud tippaegadel 31.10–05.11 ja 25.–31.12, mil piletid on müügis täishinnaga.

Rahvusvahelistele rongidele on võimalik pileteid osta kuni 45 päeva enne rongi väljumist.

AS GoRail võttis Moskva rongipiletite soodussüsteemi kasutusele 15. mail, mil maksimaalne võimalik soodustuse määr oli 20%.

Raudteel rahvusvahelist sõitjatevedu korraldav AS GoRail teenindab Tallinna-Moskva ja Tallinna-Peterburi rongiliini. Lisaks müüb ettevõte rongipileteid kõigile SRÜ ning Ida- ja Lääne-Euroopa kaugliinidele. AS GoRail kuulub Eesti erakapitalil põhinevasse kontserni AS Go Group, mille bussi- ja raudteetranspordi ning turismi- ja hotellimajandusega tegelevad ettevõtted aitavad iga päev reisida tuhandetel inimestel.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga