Avaleht Reis&Puhkus Finnair suurendab Eesti ja Soome vaheliste lennuühenduste arvu
Finnair suurendab Eesti ja Soome vaheliste lennuühenduste arvu

Finnair suurendab Eesti ja Soome vaheliste lennuühenduste arvu

Finnair2016. aasta suvise lennuplaani järgi suurendab Finnair Eesti ja Soome vaheliste lennuühenduste arvu 51 lennuni nädalas. Tallinna-Helsingi liinil lendab Finnair järgmisel kevad-suvel seitse korda tööpäevas, lendude arv Tartu-Helsingi liinil jääb samaks.

Järgmise aasta 4. aprillist lisandub tööpäevadel Tallinn-Helsingi liinile täiendav lend, mis kasvatab tööpäevadel lennuühenduste arvu kahe linna vahel seitsmeni. Laupäeviti ja pühapäeviti lendab Finnair Soome ja Eesti pealinnade vahel vastavalt neli ja viis korda Täna lendab lennufirma Tallinna ja Helsingi vahel 39 korda nädalas, järgmisel kevadel kasvab see 44 lennuni.

“Finnairi jaoks on Eesti osa koduturust. Tallinna ja Helsingi vahelised 44 lennuühendust nädalas pakuvad siinsetele reisijatele senisest mugavama lennuühenduse enam kui 50 Euroopa sihtkohaga ning kaugemate sihtkohtadega Aasias ja Põhja-Ameerikas,” selgitas Finnairi Baltimaade müügidirektor Arunas Skuja. “Tartu-Helsingi liini kohendatud ajagraafik on senisest mugavam, millest annab tunnustust ka kasvanud reisijate arv. Tartu ja Helsingi vaheline lend jääb käiku nii talve- kui suvehooajal,” lisas ta.

Tallinna ja Helsingi vahelistel lendudel veab reisijaid ATR-tüüpi 68-72 kohaline lennuk või 100-kohaline Embraer 90. Lend Tallinnast Helsingisse kestab ligikaudu 30 minutit, Tartust Helsingisse kümmekond minutit kauem.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga