Avaleht Reis&Puhkus Aurinko avab Tallinnast 4 uut hooajalist otselennu sihtkohta
Aurinko avab Tallinnast 4 uut hooajalist otselennu sihtkohta

Aurinko avab Tallinnast 4 uut hooajalist otselennu sihtkohta

Aurinko logoAurinko avab Tallinnast 4 uut hooajalist otselennu sihtkohta 23.aprillil alustab Aurinko oma 13. suvehooaega ning avab 4 uut otselennu sihtkohta Kreekas ja Itaalias. Otselennud Riminisse, Zakynthosele, Rhodosele ja Haniasse toimuvad kolmapäeviti ja neljapäeviti algusega Tallinnast. 10.detsembril tulevad müügile nii reisipaketid kui ka ainult lennupiletid.

Esmakordselt on võimalik lennata unikaalse ranna (Navagio, tuntud ka kui laevahuku- rand) ja merikilpkonnade poolest kuulsaks saanud Zakynthose saarele Kreekas. Uudisena avatakse otseliin Itaalia tuntuimasse kuurorti Riminisse, päikesejumal Heliose saarele Rhodosele ning Kreeta suurusel teise linna Haniasse.

„Püüame igal hooaja turule tuua uusi sihtkohti, et eesti puhkajatele vaheldust pakkuda ning reisimaailma avardada“: sõnas Aurinko tegevjuht Timo Vürmer. Nõudlus Kreeka sihtkohtade vastu on kasvanud igal aastal. „Kreeka nõudluse kasvu näeme eelkõige nii enda kui ka Eestist müüdud Aurinkomatkade pakettreiside ja lennupiletite järgi. Kreeka pakub head hinna ja kvaliteedi suhet ning päikeselist pikka suve, mistõttu oleme plaaninud järgmiseks suvehooajaks rohkem otselende Kreekasse “ kommenteeris Timo Vürmer sihtkohtade valikut.

Aurinko on laiendanud ka majutusvalikut, pakkudes uudisena villamajutust ning endisest rohkem apartementhotelle. Otsingu muudab kliendile lihtsamaks äsja avatud uue lahendusega ning hinnakalendriga kodulehekülg. Lennud toimuvad tšarterlennufirma Smartlynx Airbus 320 lennukiga igal kolmapäeval ja neljapäeval, sügisest lisanduvad otselennud Malagasse esmaspäeviti.

Reisid Tallinnast toimuvad:

Sihtkoht Väljalend Ajavahemikul
Mallorca, Hispaania Kolmapäeviti 23.04.-11.06.2014
Rhodos, Kreeka Neljapäeviti 24.04-26.06.2014
Rimini, Itaalia Kolmapäeviti 11.06-23.07.2014
Hania, Kreeka Neljapäeviti 26.06-28.08.2014
Zakynthos, Kreeka Kolmapäeviti 23.07-10.09.2014
Santorini, Kreeka Neljapäeviti 28.08-02.10.2014
Sitsiilia, Itaalia Kolmapäeviti 10.09-15.10.2014
Malaga, Hispaania Esmaspäeviti 15.09-20.10.2014
Pafos, Küpros Neljapäeviti 02.10-06.11.2014

Paketihinnad algavad:
Zakynthosele 399 € / in kohta
Rhodos 419 € / in kohta
Haniasse 429 € /in kohta
Rimini 439 €/in kohta

Aurinko OÜ (endine Horizon Travel) on 100% Soome suurima reisikorraldaja Aurinkomatkat –Suntours OY tütarfirma, kuuludes seega Finnairi kontserni. Aurinko pakub puhkusereise algusega Tallinnast Hispaaniasse (sh Kanaari
saared), Itaaliasse, Kreekasse, Portugali, Marokosse ja Indiasse ning Helsingist nii Euroopasse kui ka Aasiasse ja Kariibidele. Aastas reisib Aurinkoga ligi 15 000 puhkajat (2013).

Kommentaarid