1. Avaleht
  2. Kas sina teadsid?
  3. VÕIMALUS OSALEDA JUBA TÄNA! VIDEO! Mis on vabastav hingamine ja milleks see hea on?
VÕIMALUS OSALEDA JUBA TÄNA! VIDEO! Mis on vabastav hingamine ja milleks see hea on?

VÕIMALUS OSALEDA JUBA TÄNA! VIDEO! Mis on vabastav hingamine ja milleks see hea on?

Monika Palm3Tallinna TV saade “Terve tervis” vestles vabastava hingamise terapeudi Monika Palmiga, kes selgitab, et enamik meist hingab pinnapealselt, rakud ei saa piisavalt hapnikku ja see olekski üheks põhjuseks, miks vabastavat hingamist praktiseerida.

Tegu on väga vana praktika kaasajastatud vormiga, mis annab häid tulemusi emotsionaalsel, mentaalsel ja vaimsel tasandil, nii haiguste ennetamisel kui ka toetavas tervenemisprotsessis. Vabastav hingamine toob meis välja allasurutud mõtted ja emotsioonid, mille olemasolu on Monika Palmi sõnul umbes 70% haiguste põhjuseks.

Need vabastatakse pehmel ja mõnusal moel, sest sellise hingamise kaudu saab inimene parema ühenduse iseendaga. Oluline on selle juures lõõgastumine, kogu protsess aga annab sisemise kerguse, mis võib võib lausa vapustav olla. Monika Palm nimetab protsessi enese avastamiseks.

Vabastava hingamise teraapia toimub täna Taevas ja Maa keskuse Kristallitemplis Monika Palmi juhendamisel algusega kell 18.00. Rohkem infot leiab Taevas ja Maa keskuse kodulehelt.

VAATA VIDEOT!

Head Uudised GoodNews