Avaleht Reis&Puhkus Viljandi kutsub külalisi taas ula peale
Viljandi kutsub külalisi taas ula peale

Viljandi kutsub külalisi taas ula peale

Viljandi linnavalitsus korraldab kolmandat suve kampaaniat «Ula peal Viljandis», millega meelitatakse eestlastest turiste sealkandis puhkust veetma.

«Oleme viimastel aastatel märganud, et järjest enam leitakse Viljandi üles ka väljaspool suurüritusi. Ula peal kampaania mõte ongi just igapäevast Viljandit avastama kutsuda. Pakume välja asju, mida teha ja näha, kuid samas ütleme, et Viljandis võib võtta vabalt! Kõik on piisavalt lähedal, et päevakava spontaanselt paika panna,» ütles linnavalitsuse avalike suhete ja turismiameti juhataja Krista Kull.

Terve suve jooksul on linna külalistel võimalik osa võtta külastusmängust, mis viib avastusretkele vanalinna. Peale 31. augusti loositakse osalenute vahel välja reis kahele Viljandisse.

Kolmapäeval jõudis Eesti Ekspressi lugejateni kaart, kus on märgitud Viljandi hotellid, söögikohad ja huvipakkuvad kohad. Samuti leiab kaardilt soovitused, mida teha linnas kahe tunni, terve päeva või pikema puhkuse jooksul. Kaardid asuvad ka Viljandi majutuskohtades ja kohvikutes.