Avaleht Huvitav VIDEO I Jaagup Kreem Terminaatori uuest albumist: sellel plaadil ei ole nii palju hingehädasid ja armastuse teemat
VIDEO I Jaagup Kreem Terminaatori uuest albumist: sellel plaadil ei ole nii palju hingehädasid ja armastuse teemat

VIDEO I Jaagup Kreem Terminaatori uuest albumist: sellel plaadil ei ole nii palju hingehädasid ja armastuse teemat

“Ühel hetkel tekkis meie bändil palju vaba aega, täpsemini 13. märtsist ja siis me mõtlesime, et ah tühja, teeme ta siis valmis,” kommenteerib Jaagup uue albumi saamislugu.

Muu hulgas ütleb Jaagup, et põeb alati peale albumi tegemist nö “sünnitusjärgset depressiooni” mõeldes, et kas nüüd ongi kõik ära tehtud… “Tavaliselt ravitakse seda lugematute kontsertidega, kuid praegu on natuke keeruline,” ütleb Jaagup, et pandeemia ajal on nendegi bändil rasked ajad.

“Sellel plaadil ei ole tegelikult nii palju neid hingehädasid või sellist armastuse teemat üldse,” kirjeldab Jaagup, et seekord on Terminaator teist teed läinud. “”Maailm vs Lilian” räägib ühest teismelisest tüdrukust, kellel on kogu maailm sassis,” ütleb Jaagup, et on inspiratsiooni saanud enda tütrest, kes on äsja teismelise ea ületanud. Küll aga välistab Kreem, et tema enda tütar kuidagi Liliani prototüübiks oleks.