Avaleht Reis&Puhkus Unistuste Bora Bora
Unistuste Bora Bora

Unistuste Bora Bora

Unistuste Bora Bora

Meil kõigil on omad unistuste reisid. Osad meist unistavad rännakutest avastamata kohtadesse, teised soovivad arendavaid reise vaimule ning kolmandad tõelisi puhkusi palmide all. Üks on aga kindel, iga reis unistuste sihtkohta avardab meie arusaamist ning mõistmist, et kõik see, mis on meil täna käepärast, on vaid väike osa maagilisest maailmast, mis väärib avastamist.

Unelmate puhkus Prantsuse Polüneesia unelmate saartel 

Prantsuse Polüneesia unelmate saared Vaikses ookeanis hellitavad oma ilu ja rahuga kõigi külaliste meeli. Esmakordsel külastusel tundub tõenäoliselt lihtsalt uskumatuna, et midagi sellist üldse eksisteerida võiks. Kaunis vulkaaniline maastik, troopiline taimestik ja ookeani ääres õõtsuvate palmidega ääristatud laguunid on põhjuseks, miks saari peetakse maailma kauneimateks.

Kui te soovite puhkust, kus on rahu ja vaikus ega ole turistide masse, siis Prantsuse Polüneesia on just sobiv paik. Kokku käib saarel aastas vähem turiste kui näiteks Havai saartel ühes päevas.

Prantsuse Polüneesia on koht, kus elu ja ilu nautijad naudivad parimat puhkust. See on koht, kus veeta unelmate pulmareis. Et Prantsuse Polüneesias on vähe inimesi, on see imeline koht justkui ainult puhkaja päralt. Erinevalt suurtest kuurortidest võib sealt leida täiesti inimtühje randu. Saarte külastamine on tõeliselt eriline kogemus kaunite palmide, sooja õhu, troopiliste lillede ning romantiliste päikeseloojangutega.

Romantikutele loodud Bora Bora

Just selles imelises piirkonnas asub romantikutele loodud Bora Bora. Tunnise lennu kaugusel Tahitist asub saar, mis paneb inimesed armuma esimesest pilgust. Laguuni erinevad sinised ning rohelised toonid on just kui maalitud. Romantikud üle maailma armastavad selle saare võlusid.

Dramaatilisest maastikust kuni privaatsuse hüvedeni vee kohal asuvates bangalotes saab kõik Bora Boral romantika skaalal 10 punkti. Kuurordid on võtnud kliente vastu üle 40 aasta ja nende teenused on ajaga lihvitud perfektsuseni. Päikesetõusust loojanguni välja pakub iga kuurort oma klientidele unikaalset romantilist elamust.

See, kuidas saare võlusid nautida, on juba igaühe enda teha. Nautida saab elu luksuslikus hotellis või hoopis välilaagris, anda kehale ning vaimule puhkust liivarannal, püüda troopilises vetes kalu või lihtsalt seigelda, nautides saare võlusid. Romantikat ihkavad reisijad võivad armastust avaldada päikeseloojangul, nautida imelise looduse keskel kallimaga jalutuskäiku või süüa kaunil rannal koos õhtust.

Bora Bora on kahtlemata lihtsalt maailma ilusaim saar.

Romantilise piirkonna kirglik sümbol 

Prantsuse Polüneesia kuulsaim lill on tiare, mille imekaunis valge õis sümboliseerib ilu ja puhtust. Kohalikud on sellesse lille väga kiindunud, kandes seda kõrva taga või asetades seda erinevatesse lilleseadetesse. Traditsiooni järgi kantakse tiaret vasaku kõrva taga, kui kandja on armunud, paremal, kui süda on vaba.

Olgu siis tegu muinasjutuliste ning romantiliste detailidega või täislikkuseni lihvitud tervikuga – see maagiline saar on loodud sulle, kes sa armastad elu ja ilu enda ümber. 

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga