Avaleht Reis&Puhkus PAKRILE PILETIGA! Esmakordselt on huvilistel võimalus külastada Pakri saari ka piletiga
PAKRILE PILETIGA! Esmakordselt on huvilistel võimalus külastada Pakri saari ka piletiga

PAKRILE PILETIGA! Esmakordselt on huvilistel võimalus külastada Pakri saari ka piletiga

Foto allikas: pakrisaared.ee
Foto allikas: pakrisaared.ee

Pakri Saarte Arenduse Sihtasutus pakub sel suvel uue teenusena piletiga reise Kurkse sadamast Väike-Pakrile. Siiani on reisid toimunud vaid ettetellimisel ning tellijad on pidanud ise grupi moodustama. Võimaldamaks saari külastada ka inimestel, kes soovivad tulla väiksema seltskonnaga või üksi, toimuvad sel suvel piletiga reisid Kurksest Väike-Pakrile ja tagasi neljal laupäeval: 30. mail, 20. juunil, 25. juulil ja 29. augustil. Kiirpaat Arabella väljub Kurkse sadamast kell 10.00 ja tagasi Väike-Pakrilt kell 17.30. Sõit kestab umbes 15 minutit. Pileti hind on 24 eurot ja pileteid müüakse eelregistreerimisega. Reisile saab kirja panna SIIN  või kirjutades meilile info@pakrisaared.ee.

Pakri saared on Paldiski linna haldusalas asuvad saared, mis olid Nõukogude ajal 50 aastat sõjaväe hallata, varasemalt asustasid saari rannarootslased. Tänapäeval pakuvad Pakri saared võimalust veeta aega paarkümmend aastat pea puutumatuna seisnud looduses, seal leidub huvitavaid ja haruldasi taimekooslusi ning elab kaitsealuseid linde. Osa saartest kuulub Pakri maastikukaitseala alla. Saartel puudub regulaarne laevaühendus mandriga.
Pakri Saarte Arenduse SA on asutatud Paldiski linna ja ettevõtjate koostöös Pakri saarte arendamise juhtimiseks, haldamiseks ja koostöö koordineerimiseks.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga