Avaleht Ole teadlik OLE TEADLIK! Turvalisusjuhised Harju Ralli külastajale
OLE TEADLIK! Turvalisusjuhised Harju Ralli külastajale

OLE TEADLIK! Turvalisusjuhised Harju Ralli külastajale

Harju RallyReedel ja laupäeval külastab Harju Rallit enam kui paar tuhat autospordisõpra, kelle turvalisuse tagamiseks teeb võistlustel tööd 162 G4Si turvatöötajat.

Harju Ralli turvajuhi Kristjan Saariku sõnul on turvatöötajaid raja ääres rohkem kui eelmisel aastal. Lisaks ralliraja julgestamisele ja avaliku korra tagamisele reguleerivad G4S töötajad liiklust ja parkimist ning tegelevad piletimüügiga

„Palume rallifännidel suhtuda tõsiselt turvatöötajate juhistesse, sest need on otseselt seotud publiku ohutusega. Kindlasti andke turvameeskonnale teada tähelepanu ja sekkumist vajavatest olukordadest,” lisas Saarik.

Turvalisusjuhised Harju Ralli külastajale:

  • Juhinduge turvatöötajate korraldustest, kelle ülesanne on tagada rallisõpradeohutus.
  • Ralli nautimiseks eelistage spetsiaalselt ettevalmistatud pealtvaatamiskohti.
  • Avalikus kohas alkoholi tarvitamine on keelatud. Alkohol ja ralli kokku ei sobi.
  • Väikeste lastega külalistele tuletame meelde, et pisematel hoitaks silm peal. Lapse käele soovitame kirjutada mobiilinumbri, millele helistades saaks turvatöötajalapsevanemaga ühendust.
  • Ralli toob kaasa liikluskorralduse muudatusi, seetõttu jälgige liikluskorraldajatemärguandeid. Ajutised liiklusmärgid, keelualad ja rajapiirded on rallil selleks, ettagada pealtvaatajate ohutus.
  • Linnast väljas toimuvatel katsetel palume parkida autod ühte teeserva, et suurtelepäästeautodele ja teistele operatiivsõidukitele oleks tagatud vaba ligipääs.
  • Arvestage tuleohuga. Metsaalune pole lõkke tegemiseks, grillimiseks egasuitsukonide mahaviskamiseks.
  • Lemmikloomad jätke koju.

Kohapeal on piletimüük ainult sularahas. Eelmüügist saab rallipasse osta Neste tanklatest, kus asub R-Kiosk. Reedel Tallinnas Ülemistel toimuv linnakatse on tasuta kõigile pealtvaatajatele.

Ralli ajakava ja kaardi leiab viimasest Autolehe numbrist.

G4S soovib kõigile autospordisõpradele turvalist ja elamusterohket rallit!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga