Avaleht Reis&Puhkus Inimesed reisivad aastavahetuseti enamasti omal käel
Inimesed reisivad aastavahetuseti enamasti omal käel

Inimesed reisivad aastavahetuseti enamasti omal käel

Inimesed reisivad aastavahetuseti enamasti omal käelReisibüroo Estravel kinnitusel näitavad aastavahetuse trendid, et enamasti reisivad inimesed omal käel kasutades regulaarlende, seda just Tai ja USA osas.

“Kaugsihtkohtade keskmine kohalolekuaeg jääb kahe nädala piiresse,” ütles Estraveli tootjasuhete juht Jane Juhanson.

Samuti ostetakse Juhansoni sõnul Eesti või Soome reisikorraldajate pakettreise, mille pikkus varieerub seitsmest 14 päevani. Lisaks on aastavahetuse perioodil populaarsed suusareisid lähiriikidesse ja traditsiooniliselt tuntakse suurt huvi ka Eesti siseturismi võimaluste vastu, eelkõige kultuuriprogrammide, spaade ja turismitalude osas.

Välismaal puhkajate osakaalu on Juhansoni sõnul aga raske hinnata. “Kahtlemata mõjub selle aasta puhkepäevade arv välismaal pühade veetmisesse pigem soosivalt,” märkis ta.

Estraveli klientide seas on kuumimad sihtkohad Tai, Araabia Ühendemiraadid ja Dubai, USA, Kanaari saared, Mehhiko ning Egiptus.

Juhansoni sõnul ei saa mainimata jätta ka kruiise – jõulude ajal on paljud Estraveli kliendid puhkamas hoopis merel, näiteks nii Tallinki Stockholmi kruiisil kui ka kruiisireisidel Kariibi merel ja Hawaiil.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga