Avaleht Reis&Puhkus HULLUD PÄEVAD! Reisisõbrad otsivad üha enam siseturismi võimalusi
HULLUD PÄEVAD! Reisisõbrad otsivad üha enam siseturismi võimalusi

HULLUD PÄEVAD! Reisisõbrad otsivad üha enam siseturismi võimalusi

ReisihulludEstraveli reisibüroo andmetel otsivad homme algavate Hullude Päevade raames reisileminekut planeerivad tarbijad aina rohkem siseturismi võimalusi.

Estraveli turundus- ja kommunikatsioonidirektori Kati Veskimägi sõnul muutub siseturism järjest populaarsemaks ning sellel kevadel esitleb Estravel Reisihullude Päevade kampaania raames kaks korda rohkem siseturismi pakkumisi kui eelmisel aastal.

“Kui võrrelda eelmise aasta kevadel ja sügisel korraldatud Hullude Päevade kampaaniat, siis väga suure tõusu tegid just siseturismi pakkumised, mille müük kasvas üle 200%,” märkis Veskimägi.

Kolmapäeval algavatel Hulludel Päevadel pakub Estravel soodsaid pakette Haapsalu Fra Mare Thalasso SPAsse, Pärnu Hedon SPAsse, Laulasmaa SPAsse, Tallinna Grand Rose ja Viimsi SPAsse. Möödunud sügise Hulludel Päevadel tundsid siseturismi kliendid enim huvi Laulasmaa SPA pakkumiste vastu.

Lisaks siseturismi pakettidele leiab Hulludelt Päevadelt ka päikesereise, laevapileteid ning kindlustus- ja majutuspakkumisi. “Päikesereise pakume seekord veelgi soodsamatel tingimustel: kui mullu oktoobris pakutud päikesepakettide hinnad algasid 385 eurost, siis tänavune alghind on langenud 339 eurole,” lisas Kati Veskimägi.

Estraveli Reisihullude Päevade pakkumistega saab tutvuda 8.-12. aprillil Estraveli büroos Stockmanni kaubamaja 5. korrusel või veebilehel.

AS Estravel on nii Eesti kui ka Baltikumi suurim reisibüroo, mille müügikäive on sama suur kui kuuel neile järgneval konkurendil kokku. Estravel müüb ning vahendab lennupileteid, reisipakette ja hotellimajutust, aga ka laeva- ja rongipileteid, reisikindlustust ning bussi- ja autorendi teenust. Estravelil on kokku 7 esindust viies Eesti linnas, 24/7 töötav tellimuskeskus ning tütarfirmad Lätis ja Leedus. Estravelile kuulub Eesti juhtiv lennupiletite odavmüügiportaal SKY24.ee.

Kommentaarid