Avaleht Reis&Puhkus Finnair avab otselennuliini Helsingist Minskisse
Finnair avab otselennuliini Helsingist Minskisse

Finnair avab otselennuliini Helsingist Minskisse

Finnair avab 9. juunil aastaringse otseliini Helsingi ja Minski vahel. Lendusid nimetatud marsruudil hakatakse opereerima lennukiga Embraer 190 kaks korda nädalas teisipäeviti ja laupäeviti.

Lisaks hetkel koostöös Belaviaga opereeritavatele lendudele kasvab seega iganädalaste Helsinki ja Minski vaheliste lendude arv neljani.

“Otselend Helsingi ja Minski vahel loob hästi toimiva ühenduse Valgevene ning Põhja-Ameerika vahele. Samuti ühenduvad uued lennud väga hästi meie Aasia ja Euroopa lendude graafikuga,“ ütles Finnairi kommertsdirektor Juha Järvinen.

Lisaks teatas Finnair, et pikendab Chicago ja San Francisco marsruutide opereerimisperioodi eeloleval sügisel. Helsingi-Chicago suunal lennatakse kaks korda nädalas kuni 3. detsembrini ning San Francisco suunal samuti kaks korda nädalas kuni 5. detsembrini.

“Möödunud suvel olid Chicago ja San Francisco meie klientide seas väga populaarsed ning nõudlus nendele marsruutidele on kõrge ka eelolevaks suveks. Seega on mul väga hea meel, et saime nende liinide opereerimise perioodi pikendada. See muudab mugavamaks ka detsembri alguses toimuval tehnoloogiakonverentsil Slush osalemise,“ selgitas Järvinen.

Finnair opereerib lendusid Ameerika Ühendriikidesse koostöös American Airlines´i, Bristish Airways´i ning Iberiaga. Koostöö erinevate partneritega pakub klientidele täiendavaid lendude valikuid, paremaid ühendusi ning hindasid atlandiülestel marsruutidel. Hetkel opereerivad neli nimetatud lennundusettevõtet kokku enam kui 100 igapäevast edasi-tagasi lendu Euroopa ja Põhja-Ameerika vahel.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga