Avaleht Reis&Puhkus Estonian Air lisab liinivõrku hooajalised lennud Tallinna ja Spliti vahel
Estonian Air lisab liinivõrku hooajalised lennud Tallinna ja Spliti vahel

Estonian Air lisab liinivõrku hooajalised lennud Tallinna ja Spliti vahel

10. mail 2014 alustab Estonian Air hooajalisi lende Tallinna ja Spliti vahel. Ajavahemikus 10. maist kuni 27. septembrini toimuvad lennud laupäeviti ning 18. juunist kuni 27. augustini kolmapäeviti ja laupäeviti.

Horvaatia on Aadria mere piirkonna üks tuntumaid turismisihtkohti, kuhu üha enam planeeritakse meeldejäävaid puhkusereise mujalt Euroopast. Horvaatiat on kõrgelt kiitnud sellised kuulsad rändurid nagu lord Byron ja George Bernard Shaw. See on koht, mis üllatab külastajat mererandade pikkuse, linnade sarmi ja ajaloo rikkusega.

Split on Horvaatia suurim ja ühtlasi vanim linn Aadria mere rannikul. Arvatavalt umbes 1700 aastat vana Split on Horvaatias tähtsaks linnakeskuseks ja luksusliku puhkuse majakaks. Splitis on kütkestavaid kultuurilisi vaatamisväärsusi, nagu Diocletianuse palee, terve hulk riiklikke muuseume, pererestorane, baare ja kohvikuid. Kindlasti tuleks suunduda ka Aadria mere saartele ning sisemaale, et avastada selle maa ülejäänud imetabast osa.

Lennugraafik Tallinna ja Spliti vahel

Väljumine Saabumine
Laupäev OV243 Tallinn 17:40 Split 19:35
Kolmapäev OV243 Tallinn 6:30 Split 8:25
Laupäev OV244 Split 20:10 Tallinn 23:55
Kolmapäev OV244 Split 9:00 Tallinn 12:45

Ühe suuna hind Tallinnast Splitti alates 109,90 eurost ja Splitist Tallinnasse alates 116,99 eurost sisaldab kõiki makse, ostes pileti Estonian Airi kodulehelt. Nende hindadega piletite arv on piiratud.

Lisainformatsioon ja piletid SIIN!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga