Avaleht Reis&Puhkus AU SEES VANAVANEMAD! Elroni septembrikuu kangelased on vanavanemad
AU SEES VANAVANEMAD! Elroni septembrikuu kangelased on vanavanemad

AU SEES VANAVANEMAD! Elroni septembrikuu kangelased on vanavanemad

ElronEesti reisirongiliiklust korraldav Elron pakub sel aastal Eesti elu edendajatele poole soodsamat reisimisvõimalust, septembris on soodusreisimise õigus lastelastega koos reisivatel vanavanematel.

„Elron tänab Eesti elu edendajaid pakkudes neile võimalust kahe nädala jooksul rongisõitu vaid poole piletihinna eest nautida,“ ütles Elroni kommunikatsiooni- ja turundusjuht Mai Vahtrik. „Septembrikuu kangelasteks, kellele on 7.-20. septembrini rongisõit ükskõik millisel marsruudil terves Eestis poole hinnaga, valisime vanavanemad, kes rongiga reisides oma lastelastele me kaunist kodumaad tutvustavad.“ Vanavanemad saavad poole hinnaga reisida juhul, kui nad reisivad koos oma kuni 16-aastase lapselapsega. „Sooduspiletit saab osta ainult rongist ning soodustused ei summeeru, kuid Elroni Kuu Kangelase tavaklassi pilet kehtib vabade kohtade olemasolul ka I klassis,“ lisas Mai Vahtrik.

Veebruaris olid kuu kangelasteks õpetajad, märtsis kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad, aprillis meditsiinitöötajad, mais Teeme Ära talgulised, juunis päästeameti töötajad ja vabatahtlikud päästjad, juulis Lasterikaste Perede liikmed ning augustis Politsei- ja Piirivalveameti töötajad ning abipolitseinikud.

Eesti Liinirongid AS on kaubamärgi Elron (www.elron.ee) all tegutsev riigile kuuluv ühistranspordiettevõte, mis pakub uute Stadler FLIRT elektri- ja diiselrongidega reisijaveoteenust kõigil Eesti siseriiklikel rongiliinidel. 2014. aasta 12 kuu statistika kohaselt saabus 98,8% diisel- ja 99,3% elektrirongidest lõppjaama õigeaegselt. Elron plaanib sel aastal teenindada 6,2 miljonit reisijat. Ettevõttes on 323 töötajat. 

Kommentaarid