Avaleht Reis&Puhkus Varajane piletiost toob Peterburi rongiliinil hinnasoodustuse
Varajane piletiost toob Peterburi rongiliinil hinnasoodustuse

Varajane piletiost toob Peterburi rongiliinil hinnasoodustuse

Foto: Go Rail
Foto: Go Rail

AS GoRail võtab alates 1. augustist Tallinna-Peterburi rongiliinil kasutusele ostukuupäevast lähtuva hinnaplaani, mis võimaldab reisijatele pakkuda tavahinnast kuni 20 protsenti soodsamaid sõidupileteid.

„Rongisõit on üks ohutumaid ja mugavamaid viise selliste vahemaade läbimiseks. Paindlik piletimüügistrateegia aitab muuta sõitmise Tallinna ja Peterburi vahel veelgi taskukohasemaks ning atraktiivsemaks,” kommenteeris uuendust GoRaili arendusdirektor Jolan Ševtov.

20 protsenti allahindlus rakendub 31-45 päeva enne väljasõitu ostetud piletitele, 16-30 päeva enne väljumist on piletid tavahinnast 15 protsenti soodsamad. Allahindlus ei kehti 11-15 päeva enne reisi ostetud piletitele ning kui väljasõiduni on jäänud 10 päeva või alla selle, lisandub piletitele hoopis kolmeprotsendiline tasu.

Eeltoodu kehtib nii I kui ka II mugavusklassi müüdavatele täishinnaga ning 5-10-aastaste laste soodushinnaga sõidupiletitele kuni selle aasta lõpuni, välja arvatud tippaegadel 31. oktoobrist kuni 4. novembrini ning 25.-31. detsembrini, samuti ei laiene gruppidele ning Eesti piires tehtavatele sõitudele. Alla viieaastased lapsed reisivad GoRaili rongides tasuta.

Tallinna-Peterburi rongid teevad vahepeatuse Tapal, Rakveres, Jõhvis, Narvas, Ivangorodis ja Kingissepas. Täpsemaid väljumisaegu on võimalik vaadata jaamade infostendidelt ning GoRaili kodulehel esitatud sõiduplaanist.

GoRail võttis eelnevalt ostukuupäevast lähtuva hinnaplaani kasutusele Tallinna-Moskva rongiliinil alates 15. maist ning suurendas samal suunal soodustisi alates 1. juulist. Rahvusvaheliste rongipiletite müük avatakse 45 päeva enne reisi.

Kommentaarid