Avaleht Reis&Puhkus Tellimusvedude turule siseneb tipptasemel bussidega uus tegija Lux Charter
Tellimusvedude turule siseneb tipptasemel bussidega uus tegija Lux Charter

Tellimusvedude turule siseneb tipptasemel bussidega uus tegija Lux Charter

Lux CharterEesti tellimusvedude turule siseneb 18 tipptasemel turismibussiga uus operaator Lux Charter, mille esimeseks tööks on sõidutada Pimedate Ööde Filmifesti VIP-külalisi. Investeeringu esimese etapi maksumus on 2 miljonit eurot.

Lux Charteri tegevjuhi Jaanus Kuke sõnul on ettevõtte konkurentsieeliseks kindla kvaliteediga tellimusveod. “Meie eesmärk on tagada väga ühtne bussipark ja seetõttu pakume teenust vaid Mercedes Benz turismibussidega. Ei ole vahet, kas bussi tellijaks on lasteasutus või näiteks riigikogu, tagame kõigile ühesuguse kvaliteediga teenuse, kus sama mugavustase ja nõuetekohane turvavarustus on garanteeritud,” selgitas Kukk. “Lux Charter on Lux Expressi teenusestandardi viimine tellimusvedudesse. Mida aeg edasi, seda enam hindavad inimesed transporditeenuste juures klienditeeninduse kvaliteeti, bussisõidu mugavust ja turvalisust ning nendest väärtustest on Lux Charter lähtunud.

Lux Charter

Aktiivselt tellimusvedude teenust kasutav Carlson Wagonlit Traveli tegevjuht Merike Hallik tervitas ettevõtte panust kvaliteetse tellimusveo teenusesse ja on veendunud, et nõudlus ühtlase kvaliteedistandardiga teenusepakkuja järele on täna olemas ja kasvab tulevikus veelgi. “Tellimusvedude turul on tänaste tegijate bussipargid üsna kirjud. Pole harv juhus, kui oma kliente teenindades tellime korraga näiteks 5 bussi, mis kõik on nii kvaliteedilt kui ka välimuselt erinevad. Just seetõttu on väga tervitatav Lux Charteri turule tulek, kus panustatakse kõrgele teenindusstandardile ning bussipargi ühtlasele kvaliteedile, mugavusele ja turvalisusele.”

Lux Charter

Lux Expressi sponsorluse raames saavad esimese sõiduelamuse Lux Charteri bussidega PÖFF’i erikülalised. 17 päeva kestva filmifestivali raames teenindavad bussid VIP külalisi nii Tallinnas toimuvate sündmuste kui ka laste ja noortefilmide festivali raames Tartus.

Mercedes Tourismo bussides on 44-55 mugavat istekohta, reguleeritavad turvavöödega istmed, pistikud elektroonikaseadmete laadimiseks ja lahedalt ruumi jalgadele. Kõikides bussides on tasuta WiFi, kliimaseade ja WC. Invatransporti pakub Lux Charter Iveco bussiga.

Lux Charter

Bussidesse on ettevõte juba investeerinud üle 2 miljoni euro ning tuleval aastal on plaanitud investeeringute maht täiendavalt 1 miljon eurot.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga