Avaleht Kingiidee Tehnikaguru soovitab: jõuludeks vibreerivad joogapüksid ja legendaarne banaanitelefon
Tehnikaguru soovitab: jõuludeks vibreerivad joogapüksid ja legendaarne banaanitelefon

Tehnikaguru soovitab: jõuludeks vibreerivad joogapüksid ja legendaarne banaanitelefon

Tehnikakingitused, mis panevad silma särama ja on praktilised, varieeruvad akupankadest õpetlike mängudeni. Tele2 tehnikaspetsialist Silver Tilk teab täpselt, millised on just need kõige vingemad ja rahvale meelepärased kingid.

Tilk soovitab enne kingi ostmist kindlasti mõelda, millised on saaja harjumused, huvid ja hobid, et leida just see kõige õigem ja rõõmu toov kink.

Tahad, et laps saaks tulevikus mõnda start-up-firmasse tööle? Kingi talle matatalab. See on nutikas kingitus 4-9-aastastele, mis õpetab mängulise tegevusega roboti programmeerimise algtõdesid. Ei maksa soovituslikust vanusest heidutada lasta – tegu on põneva koguperetegevusega.

Uuel aastal tahaks trenni tegema hakata, aga spordiklubisse minna ei julge? Kingi endale ja sõbrale vibreerivad joogapüksid! Nii saad kodus harjutada ja püksid annavad vibreerimisega märku, kuidas õigesti liikuma peaksid. Kui lõpuks spordisaali jõuad, saad juba kaasa teha nagu proff.

Oled väsinud, et sõbral on kogu aeg nutitelefoni ekraan katki? Kingi talle popsik! Popsik (popsocket) käib telefoni tagumisele küljele ega lase telefoni enam nii lihtsalt maha pillata või aitab mõnusalt videoid vaadata, kui asetad telefoni horisontaalselt lauale.

Peika või tüdruksõber istub ka restoranilauas nutitelefonis? Kingi talle legendaarne banaanitelefon Nokia 8110. Jah, pärast jõule võib tulla küll veidi seletamist, miks kingikarbis ei olnud hoopis kõige uuemat tipptelefoni, aga kindlasti võiks anda see saajale märku, et nutitelefoni kasutamisega võiks pidada piiri.

Tahaks endale ka midagi, näiteks kuulata omaette muusikat juhtmepuntrata? Valik juhtmevabu kõrvaklappe on tänaseks turul peaaegu igal tuntud ja tundmatul tootjal. Pealegi puudub enamikel uuematel telefonidel niikuinii audiokaabliauk. Kindlasti vali hea helikvaliteediga klapid. TechRadar on tänavusteks parimateks klappideks nimetanud Sony WH-1000XM3, Bose QuietComfort 35 II ja Beyerdynamic Amiron Wirelessi.

Sul on kõrini, et kolleeg otsib pidevalt telefonile sobivat laadimiskaablit, sest tal pole seda kunagi kaasas? Kingi talle akupank laadimiskaabliga. Akupankasid on väga palju erinevaid: suurema mahutavusega, väiksemaid, suuremaid, värvilisi, humoorikaid… Kõigile midagi!