Avaleht Reis&Puhkus SUUSABUSS! Munaka Suusabuss alustab taas sõitu
SUUSABUSS! Munaka Suusabuss alustab taas sõitu

SUUSABUSS! Munaka Suusabuss alustab taas sõitu

Munaka Express Foto: Priit Tammemägi
Munaka Express
Foto: Priit Tammemägi

Alates 26.jaanuarist 2016 alustab oma sõitu Väikese Munamäe Suusakeskuse suusabuss Munaka Express. Esimene start 26.jaanuaril kell 17.00 Lõunakeskusest ja 17.15 Vanemuise alumisest parklast.

Väikese Munamäe Suusakeskuse juhataja Priit Tammemägi ütles, et eelmisel aastal oli suusabuss väga populaarne, sellega sõitis hooaja jooksul ligi 500 inimest. „Jätkame traditsioone, anname noortele võimaluse välja tulla virtuaalmaailmast,“ sõnas Priit Tammemägi.

Nagu eelmiselgi aastal on Munaka Express suusakeskuse külastajatele tasuta. Bussis on 50 kohta, bussi peale pääsemiseks tuleb Väikese Munamäe Suusakeskuse kodulehel ennast registreerida.

Buss väljub igal teisipäeval ja neljapäeval, kuniks lund ja reisijaid jagub. Peale tööd tulijatele on tehtud spetsiaalne, soodne õhtupilet: 2 tundi maksab 12 eurot külastajatele alates 13 eluaastast ja 7 eurot külastajatele vanuses 7-12a (vanust kinnitava dokumendi esitamisel). Lisaks sellele saavad otepäälase kaardi omanikud äripäevadel kaardi esitamisel -40 % soodustust mäepileti ja suusavarustuse rendi pealt.

„Meil on hea meel sellise suurepärase koostöö üle, kõik tartlased ja ka otepäälased on oodatud Munakale talvemõnusid nautima,“ märkis Otepää vallavanem Kalev Laul. „Lisaks Munamäe ja Kuutsemäe suusakeskustele on Otepääl veel võimalik kogu perega nautida Otepää Winterplaces toimetamist, käia Tehvandil suusatamas, matkata tõukekelgul, uisutada ning discgolfi mängida. Otepää pakub tõesti kõiki võimalusi oma talvepuhkust hästi veeta.“

Suusabussiga sõidutavad: Tartu Mill, Lõunakeskus, Tartu linn, Otepää vald ja Munakas Sport Resort.

Vaata lisainfot ja registreeri ennast Munaka Expressile Munaka kodulehel www.munakas.ee

Kommentaarid