Avaleht Reis&Puhkus SmartLynx lendab suvel uutesse sihtkohtadesse Kreekas ja Horvaatias
SmartLynx lendab suvel uutesse sihtkohtadesse Kreekas ja Horvaatias

SmartLynx lendab suvel uutesse sihtkohtadesse Kreekas ja Horvaatias

SmartLynxBaltimaade suurim tšarterlendude operaator SmartLynx käivitab tänavu suvel koostöös Eesti juhtivate reisikorraldajatega otselennud uutesse sihtkohtadesse Kreekas ja Horvaatias. Lennufirma jätkab ka oma lennukite arendamist nii reisijate kui ka pardameeskonna turvalisust ja mugavust silmas pidades.

Suvel alustab SmartLynx Estonia otselendudega Tallinnast Araxosesse Peloponnesose poolsaarel Kreekas ja Pulasse Istra poolsaarel Horvaatias. Tšarterlennud toimuvad koostöös reisibüroodega Aurinko, Germalo, Novatours ja Teztours. Lennufirma on ka uuendanud lennukite interjööri lendude turvalisuse tõstmiseks, lähtudes Euroopa Liidu hiljuti jõustunud regulatsioonidest.

“SmartLynx lennukitesse on ehitatud eraldi puhkeruum pardameeskonnale, mis loob neile lennu ajal paremad puhkamise võimalused ning võimaldab ka lennata pikemaid lende Tenerifele ja Dubaisse ilma lisameeskonnata, kes muidu peaks tagasi lendama. See on tervitatav muudatus, mis tõstab nii meeskonna sooritusvõimet kui ka lendude turvalisust,” ütles SmartLynx Estonia juhatuse liige Jurgis Sedlenieks.

“Oleme astunud ka samme reisijate rahulolu tõstmiseks. Näiteks järgmisest kuust saavad SmartLynx lendudel reisijad laadida oma elektroonilisi seadmeid USB-pesast. Siis saab ka pikematel lendudel muretult tahvlit või nutitelefoni kasutada,” lisas Sedlenieks.

SmartLynx Estonia Tallinnast väljuvate lendude ajagraafikus püsimine on samuti märkimisväärselt paranenud. 2015. aastal väljusid 82,3 protsenti kõikidest lendudest ettenähtud ajal või 15 minuti sees ettenähtud ajast. Sama näitaja oli 77,1 protsenti 2013. aastal ja 69,7 protsenti 2012. aastal.

SmartLynx Estonia korraldab alates 2012. aastast paindlikke ja soodsaid tšarterlende Eesti ja vahemereäärsete puhkepiirkondade vahel. Lennufirmale on omistatud IOSA (Rahvusvahelise Lennutranspordi Ühenduse lennuohutuse auditi) sertifikaat, mis kinnitab lennufirma tegevuse vastavust kõrgeimatele ohutus- ja kvaliteedinõuetele.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga