Avaleht Reis Juulikuus sõideti Elroni rongidega ligi 578 000 korral
Juulikuus sõideti Elroni rongidega ligi 578 000 korral

Juulikuus sõideti Elroni rongidega ligi 578 000 korral

Juulikuus sõideti Elroni rongidega ligi 578 000 korral, mis on 14% rohkem kui möödunud aastal samal ajal. Kõige rohkem on reisijaid lisandunud Paldiski, Turba ja Kloogaranna liinidele, kuid kasvu näitavad ka kõik teised suunad.

„Meil on väga hea meel, et oleme suutnud inimesed taas rongisõitu eelistama panna. Näiteks Narva ja Jõhvi suunal sõideti juulis isegi rohkem kui enne pandeemiat,“ sõnas Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo, tänades omalt poolt kõiki reisijaid, kes kasutavad soovitud sihtkohta jõudmiseks keskkonnasõbralikku transpordiviisi.

Kongo täpsustas, et kõige kiiremini on kasvanud reisijate arv Paldiski, Turba ja Kloogaranna liinidel, kus kokku teenindati 50 000 täiendavat sõitjat, kuid kasvu näitavad ka kõik teised suunad. Märgatavalt on kliente lisandunud ka I klassi. „Parandasime sel aastal I klassi WiFi ühendust, paigaldades suuremate andmemahtude läbilaskmiseks rongi täiendavad ruuterid. Pikemate sõitude puhul soovitame kindlasti reisida I klassis, sest lisaks mugavamatele istmetele on seal ka laud töö tegemiseks, rohkem ruumi ning soovitud istekoha saab kodulehelt ette broneerida,“ selgitas Elroni müügi- ja arendusjuht.

Koroonaviiruse leviku ohjeldamiseks soovitab Elron aga osta sõidupiletid ette veebist, sest üksikpilet on siis ka 15% soodsam. Rongis palume eelistada kontaktivaba viipemakset ning võimalusel vältida sularahas arveldamist. Samuti tuletame meelde, et nii nagu igal pool ühistranspordis, tuleb ka rongis kanda maski kõikidel üle 12-aastastel isikutel.