Avaleht Reis&Puhkus Finnair hakkab tänavuse aasta lõpus lendama Sapporosse ja Punta Canasse
Finnair hakkab tänavuse aasta lõpus lendama Sapporosse ja Punta Canasse

Finnair hakkab tänavuse aasta lõpus lendama Sapporosse ja Punta Canasse

Finnair käivitab 2019/2020 talvehooajal uue lennuliini Helsingist Jaapanisse Sapporosse.

Sapporo linna Hokkaidō saarel saab Finnairi Airbus A330 lennukiga 15. detsembrist 27. märtsini kaks korda nädalas. Sapporo on tuntud kui suurepärane talviste puhkuse- ja suusareiside sihtkoht. Sellest saab Finnairi viies lennusihtkoht Jaapanis lisaks Tokyo Narita lennujaamale, Osakale, Nagoyale ja Fukuokale.

„2018. aastal kasvas lennuliiklus Eestist Jaapanisse ligi 30 protsenti. Viie sihtkohaga Jaapanis on Finnair suurim Jaapanisse lendav Euroopa lennufirma ja olen kindel, et uusim marsruut Sapporo köidab ka Eesti puhkusereisijaid,“ ütles Finnairi Ida-Euroopa ja Baltimaade juht Arunas Skuja.

Finnair avab järgmisel talvehooajal ka uue iganädalase lennuliini Dominikaani Vabariiki. Punta Cana lende teenindab Airbus A350 13. detsembrist 27. märtsini kord nädalas.

Dominikaan on üks populaarsemaid talviseid puhkusesihtkohti, mida iseloomustavad fantastilised liivarannad ja suurepärased golfiväljakud. Talvehooajal lendab Finnair Dominikaani Vabariigis ka Puerto Platasse.

Finnair on varem teatanud, et suurendab 2019/2020 talvehooajal lendude arvu Hongkongi, jätkates kahe igapäevase väljumisega 2019. aasta suvest talvehooaja lõpuni. Finnair lendab Mandri-Hiinas seitsmesse linna: Peking, Shanghai, Xi’an, Chongqing, Nanjing, Guangzhou ja Hongkong.

Finnair lendab Aasia, Euroopa ja Põhja-Ameerika vahel, tuues igal aastal ligi 12 miljonit reisijat enam kui 100 sihtkohta Euroopas. Lennufirma on esimene Euroopas, mille lennuparki kuulub uus A350 XWB lennuk. Finnairil on ainsa Põhjamaade lennufirmana Skytraxi 4-tärni hinnang. Lisaks on lennufirma üheksal järjestikusel aastal võitnud parima Põhja-Euroopa lennufirma tiitli. Finnair kuulub maailma juhtivate lennufirmade liitu Oneworld.