Avaleht Reis&Puhkus Elron annab presidendimatkaliste kasutusse erirongi
Elron annab presidendimatkaliste kasutusse erirongi

Elron annab presidendimatkaliste kasutusse erirongi

Tänasest on Elroni ööpäevaringne infotelefon 1667 eritasuta1. märtsil toimub järjekordne Presidendimatk marsruudil Aegviidu-Nelijärve-Jäneda, mille tarbeks paneb Elron käiku erirongi. Aegviidu erirong väljub Balti jaamast kell 11:44 ning on Aegviidus kohal kell 12:34. Aegviidust Tallinna suunal väljub rong kell 16:05 ja on Tallinnas 16:55. Osalejatele kehtib erihind – 2 eurot edasi-tagasi sõidu eest.

Rongiga sõitmise soovist on vaja teatada aadressil info@presidendirada.ee hiljemalt 24.veebruariks. Pileteid müüakse rongis. Seejuures ei kehti tavapärased sõidusoodustused ega perioodipiletid.

1. märtsil toimub XI Presidendimatk, millele antakse start kell 12:40 Aegviidu jaama juures. Matkaraja pikkuseks on 10 kilomeetrit ning selle saab läbida kepikõndi tehes või joostes. Kui ilm lubab, siis ka suusatades. Matk toimub iga ilmaga. Üritust tuleb avama president Arnold Rüütel.

Osavõtutasu puudub, kuid soovi korral saab osta kaelakaarte, mille omanikud osalevad suures auhinnaloosis. Kaelakaart maksab 2 eurot ning sellega toetatakse ka järgmise matka korraldamist. Kõiki osalejaid ootab Jäneda Musta Täku Tallis soe supp ning kultuuriprogramm.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga